Osiedle Komorów
 3750zł/m2


Mieszkania nowo wybudowane w stanie deweloperskim

 

Kontakt:     
+48 601 981 831     

 
Przykładowe mieszkania:
56,19m2 60,03m2

 Atuty naszego osiedla:


Plac zabaw

Beztroska zabawa dzieci na placu zabaw zapewnia ruch na świeżym powietrzu. Wspinając się po drabinkach, huśtając się, kręcąc na karuzeli, dzieci ćwiczą wiele wartościowych umiejętności, bawiąc się przy tym wyśmienicie.Bezpieczeństwo

Ze względu na komfort i zapewnienie wygody mieszkańcom, teren osiedla został odgraniczony solidnym i estetycznym ogrodzeniem.

Zapewniamy również wygodę wynikająca
z gotowej infrastruktury, gotowe są już drogi dojazdowe, chodniki itp.Cisza i spokój

Malownicze położenie osiedla z dala od miejskiego zgiełku.

A w samym osiedlu mamy lokal handlowo usługowy, gdzie bez konieczności dalekich wyjazdów zrobimy potrzebne zakupy w tym ciepłe bułki na śniadanie.Doskonała lokalizacja

Doskonałą lokalizacja pod względem komunikacyjnym dla osób pracujących w: Świdnicy: 4min
Wałbrzychu: 12min
Żarowie: 20min
Wrocławiu: 40min
Legnicy: 45min
(niedługo będzie nowy łącznik
do A4 przy osiedlu
)


 Atrakcje okoliczne:

Zalew Komorowski

Kilka kroków za wioską , udając się w stronę Milikowic, rozciąga się sztuczny zbiornik wodny Zalew Komorowski. Wspaniałe miejsce na zwykły spacer, dla wędkarzy raj na co dzień i od święta bowiem zalew należy do PZW.
Odległość od Osiedla to 1,5km. 

Dwór w Komorowie

Nieopodal Osiedla, udając się w stronę wioski w Komorowie znajduje się XIX w. stary Dwór. Tuz obok niego znaleźć można romantyczne ogrody z tego samego wieku, idealne na popołudniowe spacery dla dwojga.
Odległość od Osiedla  to 500m.

 Zamek Książ

Zamek Książ znajduje się na terenie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Ta olbrzymia budowla górująca nad całą okolicą, stanowi nie lada atrakcję dla zwiedzających. Jego bogate dzieje i ciekawą architekturę docenią zarówno miłośnicy historii, jak i turyści pragnący wypocząć na zamkowych tarasach.
Odległość od osiedla 10km.Góra Ślęża

Jest najwyższym szczytem masywu Ślęży wznosząc się na wysokość 718 m n.p.m. Stanowi ona cel wielu wypraw pieszych i rowerowych w okolicy i nie tylko. Z jej szczytu rozciąga się przepiękny widok na Sudety, Równinę Świdnicką i Góry Wałbrzyskie.
Odległość od Osiedla 27km.


 Posiadamy również mieszkania wykończone:


==>   Zobacz więcej informacji o Osiedlu Arkadia   <==